www.kultura.uni.lodz.pl

Matek Rozstawacz w Teatrze Lalek Arlekin

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wolne miejsca

Data wydarzenia

23/02/2020

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi
ul. Wólczańska 5

Opis wydarzenia

Rezerwację należy zrealizować stacjonarnie w kasie Teatru do 14 lutego godz.16.00.  Aby zakupić bilety ze zniżką należy okazać maila z potwierdzeniem, który otrzymają Państwo po dokonaniu rezerwacji w portalu.

Dla dzieci od 7 lat.

Pełna przygód i humoru niesforna bajka o chłopcu, któremu rodzice nie poświęcali wystarczająco dużo czasu. Mama i tata oddani bez reszty pracy w korporacjach, goniąc za spłacaniem kredytu na luksusowy apartament, tak bardzo zapominają o zabawie z dzieckiem, że ma to swoje poważne konsekwencje… Pewnego dnia w ich domu pojawiają się dwaj podejrzani osobnicy, Hak i Mak, którzy reprezentują ciemną stronę miasta. Ich celem jest skuteczne rozdzielenie kłócących się rodziców. Chłopiec ze swoim przyjacielem od serca, Karaluchem Dżejmsem, udaje się w niesamowitą podróż w poszukiwaniu swoich bliskich… Historia opowiedziana jest w konwencji komiksu i z wielkim przymrużeniem oka. Nie jest jednak pozbawiona ważnych spostrzeżeń dotyczących współczesnego świata, z którym stykają się dorastające dzieci. Aktorzy grają w groteskowych i przerysowanych maskach, a rockowy zespół „Karaluchy” dodaje całości pozytywnej energii.

Niedziela inna niż wszystkie

W tę wyjątkową niedzielę zostaną przygotowane  specjalne atrakcje, nawiązujące do tytułu przedstawienia: m.in. zabawy połączone ze zwiedzaniem zakamarków teatru, spotkania z aktorami, miniwarsztaty.

Czas trwania: 90 minut (z przerwą)

Szczegóły wydarzenia: http://teatrarlekin.pl