www.kultura.uni.lodz.pl

Wielka zagadka Misia Uszatka w Teatrze Lalek Arlekin

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wolne miejsca

Data wydarzenia

12/05/2024

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi
ul. Wólczańska 5

Opis wydarzenia

Rezerwację należy zrealizować stacjonarnie w kasie Teatru do 26 kwietnia.  Aby zakupić bilety ze zniżką należy okazać e-mail z potwierdzeniem, który otrzymają Państwo po dokonaniu rezerwacji w portalu.
Kasa teatru czynna od wtorku do piątku, w godzinach 8:30-15:00 oraz w soboty, niedziele i święta na 1 godzinę przed spektaklem.

Dział Organizacji Widowni
tel.: (42) 632 58 99, 695 087 008
biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl

Inspiracją do powstania sztuki „Wielka zagadka Misia Uszatka” była postać stworzona przez Czesława Janczarskiego (autor) i Zbigniewa Rychlickiego (ilustrator). Jej autor, znany dramaturg i reżyser Maciej Wojtyszko, stworzył dla tej postaci zupełnie nową historię, z zachowaniem ducha pierwowzoru. Propozycja Teatru Lalek Arlekin to opowieść o tym, co w życiu najistotniejsze, przedstawiona w skali mikro. To refleksja nad tym, co teraz, pomyślana jako krzepiąca historia o przyjaźni i pomaganiu, może dać naszym dzieciom – np. wsparcie w działaniu, model relacji czy baśniowego przewodnika.

Szczegóły wydarzenia: Teatr Lalek im. H. Ryla Arlekin w Łodzi

Wielka zagadka Misia Uszatka w Teatrze Lalek Arlekin